Rozhovor s magazínem GQ British.

6. ledna 2015 v 19:02 | Adminka - Adel |  Jamie- Appearances|Evants

Jamie poskytl krátký rozhovor pro magazine GQ British. Bavili se pevážně o filmu 50 Shades Of Grey. Nejvíce se mi líbí jak mluví o svém životě :)

Na jeho charakteru v Fifty Shades of Grey:

"V průběhu zkoumá tento znak, jsem viděl realitu velmi pozorně. Mohu vám říci z první ruky, znepokojivého pohledu, že to není úplně sexy. Ale já jsem byl v žaláři s vlažným pivem, zatímco dominantní měl nějakou zábavu s jeho poslušníky, a to bylo velmi hravá a submisivní a vůbec ne temné a vážné. Tam byla spousta smíchu ... "

Na natáčení sexuální scény:

"Vaše důstojnosti, je neporušená, stejně jako to vše schované v malé tělové barvě tašky ... Jako chlap dám všechny své náležitosti v malém sáčku, a vy ho přivážete jako malý pytel hroznů a zastrčíte. Je to docela zvláštní věc, každý den. "

Na S&M
"Jsem velmi liberální člověk, já nedávam F***. Pokud jsou lidé v tom, že jsou na tmo. Mimochodem, pokud lidé dělají takové hoo-cha o násilí páchaném na ženách aspekt toho, že je to mnohem častěji muže být submisivní. A to je konsensuální! K dispozici je divnější než to hovno. Myslím si, že špinění letadla je mnohem podivnější, než S&M. A to opravdu nechápu. Dokážu pochopit, proč jsou lidé na S&M, ale stojící mimo Heathrow Terminal 5 čekání na Ryanair přijít? "

S ohledem na jeho život:
"Cítím se dobře, že mám svůj život v pořádku. Nejsem závislý na cokoliv, což jsem si vědom. Nemám 21. Oženil jsem se s nejvíce chápávím člověkem, co jsem kdy potkal. Mám dítě. Myslím si, že to jsou dobré věci, které se sluší usedlost jít do co to je. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama