Dakota Johnson - Biography

24. února 2015 v 19:38 | Adel

Dakota Mayi Johnson je americká modelka a herečka. Narodila se v Austinu v Texasu, a je dcerou herců Don Johnson a Melanie Griffith. Její babička z matčiny strany je herečka Tippi Hedren.
V roce 1999, ona dělala její film debutovat v bláznivý v Alabamě (1999), kde ona a její nevlastní sestra, Stella Banderas, hrál dcery jejich skutečného života matky, Melanie Griffith.Film byl režírovaný jejího nevlastního otce, Antonio Banderas, ale to nebylo hit. Dakoda vrátila ke vzdělání a čekal několik let, než se rozhodla stát se profesionální herečka a modelka. V roce 2006, ona byla volena slečnu Zlatý globus, odrazovým můstkem udělené na off-jaro slavných rodičů.
Poté, co vystudovala vysokou školu, ona podepsala s William Morris Agency a začala svou hereckou kariéru. Měla její první kasovní hit v roce 2010 se David Fincher filmu, The Social Network (2010), ve kterém ona měla scénu s Justinem Timberlakem.Film získal osm nominací na Oscara, včetně jednoho pro nejlepší film. Ona také objevila se ve třech dalších filmech: brutální (2011), vedle Vanessa Hudgens a Mary-Kate Olsen; Ezna Sands "filmu, Chloe a Theo (2015); a SO-Yong Kim film, pro Ellen (2012); Měla role v několika filmech 2012: Christopher Neil je film, kozy (2012), s Davidem Duchovny; Nicholas Stoller film, Five-Year Engagement (2012), pro výrobce Judda Apatowa, a hit celovečerní film verze 1987 televizní show, 21 Jump Street (1987), který dělal Johnny Depp hvězd. Ona také získala hlavní ženskou roli ve Chris Nelson je, filmový Datum a Switch (2014), které Alan Yang. Její první televizní show, Ben a Kate (2012), kde hrála "Kate", vysílaný na Foxu na podzim 2012 sezony. To byl zrušen v roce 2013, a ona rychle pokračoval její celovečerní filmovou kariéru s vysokým profilem třech filmech: "Need for Speed," přizpůsobení William Shakespeare hraje moderní doby "Cymbeline," a hlavní roli v Anastasia v úpravě z nejprodávanějšího erotického románu "Fifty Shades of Grey."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama